O firmie

knauberJesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, świadczącą usługi wykonawcze w zakresie zewnętrznych sieci wodociągowych i kanalizacyjnych, a także szeroko pojętego budownictwa ogólnego. Na rynku jesteśmy obecni od ponad 10 lat angażując się w realizacje nawet najbardziej wymagających inwestycji dla inwestorów publicznych i prywatnych z całej Polski.

Dla realizacji naszych projektów wykorzystujemy zarówno najnowsze technologie, jak i opracowane przez nas innowacyjne rozwiązania, dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

Zdobyte podczas realizacji dużych projektów infrastrukturalnych doświadczenie oraz odpowiednio dobrany zespół specjalistów pozwalają nam w naturalny sposób łączyć wiedzę i doświadczenie z nowoczesnymi technologiami, dzięki czemu jesteśmy wiarygodnym partnerem we wszystkich obszarach naszej działalności.

knauber

Od początku swojej działalności firma ciągle zwiększa swój potencjał techniczny oraz kadrowy, przez co podejmuje się coraz bardziej złożonych i skomplikowanych zadań, często w bardzo trudnym terenie.

Dzięki ciągłym inwestycjom staramy się cały czas polepszać jakość świadczonych przez nas usług.

Naszym Klientom oferujemy sprawne i rzetelne wykonywanie usług na najwyższym poziomie technicznym oraz fachowe doradztwo wynikające z wieloletniego doświadczenia.

Nasi partnerzy

 
 
Jesteś tutaj: Strona główna O firmie